Siatkarscy młodzicy KS Sudety Kamienna Góra rozegrali dzisiaj (niedziela, 10 marca) ostatni turniej w tym sezonie. W hali ZSZiO gościli rywali z Jawora i Legnicy.
Kamiennogórscy siatkarze rozpoczęli turniej od pokonania JKS Spartakus Jawor 2:1 (21:25, 25:19, 15:12). W drugim meczu MKS Ikar Legnica pokonał Spartakusa 2:0 (25:16, 25:16). Na zakończenie sezonu Sudety pokonały Ikara 2:0 (25:22, 25:15).

W grupie finałowej wygrał Ikar. Sudety zajęły drugie miejsce, trzeci był Spartakus. Tabelę zamyka KPS Świdnica.
W dolnośląskich rozgrywkach Sudety zajęły 10 miejsce.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze