Uczniowie Szkoły Podstawowej numer 1 w Kamiennej Górze oficjalnie zakończyli rok szkolny 2012/2013. Pogoda pozwoliła przeprowadzić pożegnanie na placu apelowym.
Uczniowie klas I-V odebrali swoje świadectwa. Najlepsi otrzymali je podczas apelu. Pozostali na zakończeniu roku szkolnego w swoich klasach. Uroczyście zakończone zostały konkursy organizowane w szkole. Uhonorowani zostali również pracownicy szkoły.
Uroczystego zakończenia roku dokonała dyrektor szkoły Małgorzata Chodasewicz.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze