Reklama

Koniec półfinałów

Młodzicy i młodziczki KS Sudety Kamienna Góra rozegrali dzisiaj (niedziela, 13 stycznia) ostatnie turnieje półfinałowe siatkarskich rozgrywek na Dolnym Śląsku.

 

Młodzicy byli gospodarzami turnieju. Rozpoczęli od pokonania 2:0 (25:15, 25:11) IKS Jelenia Góra. W drugim meczu IKS przegrał z BTS Elektros Bolesławiec 0:2 (18:25, 21:25). W meczu kończącym turniej Sudety pokonały BTS 2:0 (25:8, 25:17). Młodzi siatkarze Sudetów zakończyli cykl półfinałowych turniejów. Pozostałe drużyny walczyć będą jeszcze za tudzień. Dopiero wtedy poznamy kolejność w grupie.

Młodziczki grały we Wrocławiu. Przegrały z UKS Koral Wrocław 0:2 (11:25, 14:25) i również 0:2 (11:25, 14:25) z MMKS Kłodzko. W trzecim meczu drużyna z Kłodzka przegrała z Koralem 0:2 (19:25, 21:25). Młodziczki zakończyły półfinałowe rozgrywki. W swojej grupie zajęły trzecie miejsce.

Reklama

Wyniki za dzps.pl

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama