Zakończył się pierwszy cykl rozgrywek V ligi siatkarskich młodziczek z udziałem KS Sudety Kamienna Góra.
Trzeci, ostatni turniej tej fazy, rozegrany został w Miękini. Gospodynie turnieju UKS Gminy Miękinia pokonały MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych I 2:0 (25:13, 25:17) oraz KS Sudety Kamienna Góra 2:1 (23:25, 28:26, 16:14). W trzecim meczu Sudety pokonały MKS Chełmiec 2:0 (25:18, 25:14).
W tej fazie rozgrywek najlepsza okazała się drużyna z Miękini, Sudety zajęły drugie miejsce, Chełmiec Wałbrzych był trzeci.
Kolejny turniej rozegrany zostanie już z podziałem na nowe grupy. Sudety nadal grać będą w V lidze.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze