Reklama

Zakończenie pierwszego cyklu rozgrywek V ligi siatkarskich młodziczek z udziałem KS Sudety Kamienna Góra

Zakończył się pierwszy cykl rozgrywek V ligi siatkarskich młodziczek z udziałem KS Sudety Kamienna Góra.
Trzeci, ostatni turniej tej fazy, rozegrany został w Miękini. Gospodynie turnieju UKS Gminy Miękinia pokonały MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych I 2:0 (25:13, 25:17) oraz KS Sudety Kamienna Góra 2:1 (23:25, 28:26, 16:14). W trzecim meczu Sudety pokonały MKS Chełmiec 2:0 (25:18, 25:14).
W tej fazie rozgrywek najlepsza okazała się drużyna z Miękini, Sudety zajęły drugie miejsce, Chełmiec Wałbrzych był trzeci.
Kolejny turniej rozegrany zostanie już z podziałem na nowe grupy. Sudety nadal grać będą w V lidze.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama