Można już przejechać ul. Katowicką w Kamiennej Górze. Droga byłą wyłączona z ruchu przez kilka miesięcy z powodu remontu.
Starostwo odebrało drogę, chociaż zgłoszone zostały uwagi, które wykonawca będzie musiał wykonać.
Dokonanie odbioru umożliwiło oddanie drogi do eksploatacji. Wyjeżdżając z centrum Kamiennej Góry w kierunku Marciszowa nie trzeba już korzystać z objazdu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze