Bal karnawałowy był ostatnią propozycją Wiejskiego Domu Kultury w Chełmsku Śląskim na tegoroczne ferie zimowe.
Bal odbył się dzisiaj (piątek, 21 lutego). Młodzi uczestnicy przybyli w przebraniach. Część zdecydowała się na tradycyjne stroje księżniczek, czy rycerzy. Niektórzy postawili na nowoczesność i postaci z gier. Wszyscy mogli wziąć udział w tańcach i zabawach.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze