Młodziczki KS Sudety Kamienna Góra rozegrały trzeci, ostatni turniej w ramach drugiego cyklu rozgrywek V ligi piłki siatkowej.
Turniej rozegrany został w Jaworze. W pierwszym meczu zawodniczki KS Olimpia Jawor przegrały 2:1 (17:25, 25:16, 15:9) z MKS Polonia Świdnica II.
W kolejnym spotkaniu KS Sudety pokonały 2:1 (22:25, 25:15, 15:8) Polonię. W ostatnim meczu Sudety pokonały Olimpię 2:0 (25:16, 25:22).
Liderkami V ligi pozostały zawodniczki ze Świdnicy, drugie miejsce zajęły Sudety, a trzecie Olimpia.
źródło: facebook
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze