Siatkarscy młodzicy KS Sudety rozegrali dzisiaj (niedziela, 2 grudnia) ostatni turniej ćwierćfinałowy. Podejmowali rówieśników reprezentujących UKS Dwójka Milicz i MKS Olavia Oława.
Kamiennogórzanie przegrali z Miliczem 0:2 (21:25, 22:25), wygrali z Oława 2:1 (26:28, 25:12, 25:9). Milicz pokonał Oławę 2:0 (25:18, 25:18).
Grupę wygrała drużyna z Milicza, drugie miejsce zajęła Oława, trzecie MKS Ikar Legnica, czwarte Sudety.

Wyniki za dzps.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze