Starosta Małgorzata Krzyszkowska i wicestarosta Andrzej Mankiewicz wzięli udział w konferencji prasowej dotyczącej sytuacji na zbiorniku Bukówka.
Całą konferencję wysłuchasz na naszym nagraniu. Według starostów, po unieważnieniu uchwały dotyczącej zakazu pływania jednostek z silnikami spalinowymi, uchwalony ma być regulamin korzystania ze zbiornika. Według władz powiatu to zadanie dla gminy Lubawka.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze