Koncert grupy Tara Gayan rozpoczął zimowe ferie w Kamiennej Górze.
Grupę tworzy trójka polskich muzyków. Zespół wystąpił wczoraj wieczorem w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza.
Występ zorganizowało Centrum Kultury w Kamiennej Górze w ramach cyklu Koncert miesiąca, była to jednocześnie pierwsza propozycja Centrum na tegoroczne ferie zimowe.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze