Działający przy Centrum Biblioteczno-Kulturalny w Krzeszowie sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zdradził plany związane z tegorocznym finałem.
WOŚP na terenie gminy Kamienna Góra zagra w sobotę i niedzielę. W sobotę impreza zaplanowana jest w Pisarzowicach. W niedzielę w Krzeszowie.
Zobacz także:
Już wiadomo jak zakończy się niedzielny finał. W CBK odbędzie się koncert. Wystąpią Püdelsi. Koncert ma być zakończeniem finału, jednocześnie podziękowaniem za zaangażowanie w udzielanie pomocy.
32. finał WOŚP odbędzie się 28 stycznia. Hasło tegorocznego finału to: „Tu wszystko gra OK!”. Cel tej edycji to „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”.
Więcej informacji o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze