6392 - pod takim numerem będzie działał drugi sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim. Sztab działać będzie przy Centrum Biblioteczno-Kulturalnym gminy Kamienna Góra w Krzeszowie.
Szefem sztabu została Aldona Słupska-Czerniak dyrektor CBK.
Sztab zagra w sobotę w Pisarzowicach podczas biegu Policz się z cukrzycą oraz w niedzielę w Krzeszowie. Wspólnie z gminą Kamienna Góra grać będzie również Marciszów.
Rejestracja sztabów do 32 Finału WOŚP, kończy się dzisiaj (20 listopada). Do tej pory (12:45) zarejestrowały się dwa sztaby: w Lubawce i Krzeszowie.
Do 32 Finału WOŚP pozostało 69 dni.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze