W Świetlicy Wiejskiej w Świdniku odbędzie się II Koncert Kolęd i Pastorałek . Impreza organizowana jest przez Stowarzyszenie Świdna oraz Zespół Biesiadny ze Świdnika.
Koncert zaplanowany jest na 17 grudnia (sobota) od godziny 16:00. Zaprezentują sie zespoły ludowe z Jeleniej Góry, Kowar, Lipy, Piotrowic, Wojcieszowa i Świdnika.

źródło: marciszow.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze