Czwarte zwycięstwo w sezonie wywalczyli juniorzy Orła Lubawka. Dzisiaj (środa, 7 września), w czwartej kolejce wałbrzyskiej ligi okręgowej, rozegrali wyjazdowe spotkanie z AKS Strzegom.
Mecz rozegrany został na boisku ze sztuczną murawą. W pierwszej połowie gra była wyrównana. Obie drużyny zdobyło po jednej bramce. W drugiej części spotkania Orzeł wypracował przewagę co zaowocowało trzema celnymi strzałami.
juniorzy AKS Strzegom : Orzeł Lubawka - 1:4 (1:1)
Bramki dla Orła zdobyli: Walczak, Jarosiński, Krzeszowiak, Hajduk
W sobotę podopieczni Tomasza Meuszyńskiego podejmować będą Spartę Ziębice, mecz rozpocznie się o godzinie 16:00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze