Reklama

Komplet zwycięstw

Czwarte zwycięstwo w sezonie wywalczyli juniorzy Orła Lubawka. Dzisiaj (środa, 7 września), w czwartej kolejce wałbrzyskiej ligi okręgowej, rozegrali wyjazdowe spotkanie z AKS Strzegom.



Mecz rozegrany został na boisku ze sztuczną murawą. W pierwszej połowie gra była wyrównana. Obie drużyny zdobyło po jednej bramce. W drugiej części spotkania Orzeł wypracował przewagę co zaowocowało trzema celnymi strzałami.

juniorzy AKS Strzegom : Orzeł Lubawka - 1:4 (1:1)

Bramki dla Orła zdobyli: Walczak, Jarosiński, Krzeszowiak, Hajduk

W sobotę podopieczni Tomasza Meuszyńskiego podejmować będą Spartę Ziębice, mecz rozpocznie się o godzinie 16:00.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama