Dzisiaj (poniedziałek, 31 maja) rano doszło do kolizji samochodu osobowego z autobusem obsługującym komunikację miejską w Kamiennej Górze.
Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Jeleniogórskiej i Chopina. Z ustaleń policji wynika, że kierujący osobowym nissanem wyjeżdżał z ul. Chopina. Wymusił pierwszeństwo na autobusie i doszło do zderzenia.
Autobusem jechał jeden pasażer. Nikomu nic się nie stało. Zdarzenie zakwalifikowane zostało jako kolizja.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze