Do kolejnych interwencji związanych ze szkodami spowodowanymi przez wiatr wzywani są strażacy.
Silny wiatr na terenie powiatu kamiennogórskiego wieje od prawie doby. Według ostrzeżeń zagrożenia ma minąć jutro rano. Od wczoraj strażacy z całego powiatu wzywani są głównie do drzew przewróconych przez wiatr.
Dzisiaj po południu druhowie z OSP Chełmsko Śląskie zapewniali przejazd drogą z Chełmska do Lubawki. Przejazd uniemożliwiało drzewo. W tej chwili przejazd jest już możliwy, choć przy panujących warunkach lepiej pozostać w domu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze