W Miliczu odbył się I Turniej Eliminacyjny Kinder + Sport w kategorii siatkarskich czwórek dziewcząt.
Do rozgrywek zgłosiło się aż 28 zespołów, które zostały podzielone na 6 grup. Zawodniczki AMS Mini Volley Kamienna Góra w swojej grupie rywalizowały z: UKS Kinder Volleyball Wałbrzych 1, MKS Volley Głogów 2, Wataha Lubin 1, UKS Koral Wrocław 2. Dziewczęta z kamiennogórskiego klubu wygrały grupę i walczyły o miejsca 1-10.
W drugim etapie turnieju reprezentacja AMS Mini Volley wygrała z: Volley Wrocław 1, UKS Koral Wrocław 1, MKS Polonia Świdnica 1 i UKS Dwójka Milicz 1. W finale dziewczyny z Kamiennej Góry po własnych błędach przegrały z AS Zenit Wrocław.
Drugi turniej eliminacyjny rozegrany zostanie 15.04.2023 r. w Kłodzku.
Drużyna AMS Mini Volley grała w składzie: Inez Chmielewska, Antonina Olszak, Magdalena Lema, Michalina Kozak, Angelika Borońska. Trener: Marcin Bieńkowski.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze