Reklama

KIA w policji

Dzisiaj (piątek, 31 stycznia) kluczyki do fabrycznie nowego radiowozu przedstawicielowi Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze wręczył burmistrz Janusz Chodasewicz. Nowa kia rio będzie wykorzystywana przez funkcjonariuszy prewencji.

 

O nowych radiowozach pisaliśmy: http://powiatowa.info/wiadomosci/aktualnosci/23643-nowy-radiowoz-2

Radiowóz został zakupiony dzięki współfinansowaniu samorządów lokalnych oraz budżetu państwa (50%). Pojazd został poświęcony przez księdza Edwarda Bigosa, a w imieniu samorządowców kluczyki przekaz burmistrz Kamiennej Góry Janusz Chodasewicz.

W czasie odbioru kia miała przejechane niecałe 120 kilometrów. Kia została wyprodukowana w 2019 roku, wyposażona jest w silnik benzynowy 1,2 (85KM).

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama