Dzisiaj (piątek, 31 stycznia) kluczyki do fabrycznie nowego radiowozu przedstawicielowi Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze wręczył burmistrz Janusz Chodasewicz. Nowa kia rio będzie wykorzystywana przez funkcjonariuszy prewencji.
O nowych radiowozach pisaliśmy: http://powiatowa.info/wiadomosci/aktualnosci/23643-nowy-radiowoz-2
Radiowóz został zakupiony dzięki współfinansowaniu samorządów lokalnych oraz budżetu państwa (50%). Pojazd został poświęcony przez księdza Edwarda Bigosa, a w imieniu samorządowców kluczyki przekaz burmistrz Kamiennej Góry Janusz Chodasewicz.
W czasie odbioru kia miała przejechane niecałe 120 kilometrów. Kia została wyprodukowana w 2019 roku, wyposażona jest w silnik benzynowy 1,2 (85KM).

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze