We Wiosce Indiańskiej w Janiszowie odbywała się w sobotę (6 lipca) charytatywna akcja dla Zwierzaków Bezdomniaków.
Organizatorzy zaprosili na teren wioski. Biletem wstępu była karma dla zwierzą. W jednym z tipi zorganizowano punkt przyjęć. Szybko okazało się, że darczyńcy okazali wielkie serce.
Na chętnych czekała loteria fantowa, kiermasz ciast, lody, catering, ptaki ze Skrzydlatej Ferajny. Cały czas trwały licytacji. Dla najmłodszych zabawy organizowali animatorzy.
Wydarzenie opierała się głównie na tematyce motoryzacyjnej. Reprezentacje motocyklistów i automaniaków przyjechały z całego regionu. Najliczniej reprezentowani byli motocykliści z Jawora.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze