Trzy drużyny Kamiennogórskiej Akademii Piłkarskiej uczestniczyły w sobotę (18 marca) w turnieju piłkarskich Skrzatów (rocznik 2010/11) rozegranym w Szklarskiej Porębie. Turniej rozegrany został w dwóch grupach podzielonych według stopnia zaawansowania graczy.
Do grupy mocniejszej trafiła drużyna KAP3 pod opieką Pawła Szwai. Kamiennogórscy piłkarze rywalizowali z drużynami z Pieńska, Piechowic, Lubawki i Szklarskiej Poręby. KAP3 wygrał wszystkie mecze. Liderami drużyny byli: Maciej Gucwa, Bartek Łojko oraz Grzegorz Baran.
W grupie drugiej znalazły się drużyny KAP 1 kierowana przez Henryka Furmanka, KAP 2 prowadzona przez Arkadiusza Maciejowskiego oraz UKS Pieńsk 2, Lubawka 2 i Szklarska Poręba 2.
Zawodnicy KAP 1 odnieśli dwa zwycięstwa oraz doznali dwóch porażek, najsilniejszym punktem drużyny był Damian Jańczyk.
Bardzo dobrze spisali się również młodzi piłkarze z KAP 2 wygrywając trzy mecze oraz remisując jeden. Wspaniale dysponowany był Karol Olszański zdobywca ośmiu bramek.
Najmłodszym piłkarzem KAP był pięcioletni Marcela Mitro.
Turniej zakończył się bez podziału na miejsca. Każda z drużyn otrzymała pamiątkowe dyplomy, medale oraz puchary.

KAP 1, trener: Henryk Furmanek, zawodnicy: Damian Jańczyk - 5 bramek, Karol Szczepaniak, Krzysztof Świerad - 1 bramka, Olaf Bieńkowski, Marcel Mitro, Miłosz Kieca, Krzysztof Mikielewicz, Jakub Kwarta.
Kap 2, trener : Arkadiusz Maciejowski, zawodnicy: Karol Olszański - 8 bramek, Jakub Karwala, Bartek Rusiński - 1 bramka, Filip Solarz, Aleksander Litwa, Antoni Prus, Ksawery Rusnarczyk, Karol Homoncik
Kap 3, trener: Paweł Szwaja, zawodnicy: Bartek Łojko - 3 bramki, Eryk Łojko, Grzegorz Baran, Maciek Gucwa - 5 bramek, Łukasz Olszak- 2 bramki, Franciszek Nieciejewski - 1 bramka, Michał Dubiel, Krystian Krężel

W turnieju zagrały również dwie drużyny Orła Lubawka.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze