Reklama

Kamiennogórskie palmy

Dzisiaj (niedziela, 28 marca) w kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Kamiennej Górze rozstrzygnięty został pierwszy konkurs Palm Wielkanocny zorganizowany przez kamiennogórskie Centrum Kultury.

 

Grand Prix zdobyła palma wykonana przez Janinę Zygmunt, Annę Janik i Joannę Matusiak. Nagrodą będzie wyjazd do Opery Wrocławskiej. Pierwsze miejsce w kategorii przedszkoli/szkół zdobyła palma wykonana przez Pierwsze Prywatne Przedszkole "Stokrotka". Przedszkolaki pojadą na spektakl do Teatru Lalek.

Drugie miejsce Ex ?quo zdobyły palmy wykonane przez: Agnieszkę Tatko- Fujar, Barbarę Fujar, Marcelina Kiełbasa oraz Zespół Lufowy "Olga".

Trzecie miejsce Ex ?quo zdobyły palmy wykonane przez: Antoninę i Władysława Myśliwiec oraz Agnieszkę, Alicję i Krzysztofa Janik.

Reklama

Jury w składzie Violetta Majak, Danuta Kurnyta i Piotr Oskwarek przyznało wyróżnienie za najbardziej tradycyjną palmę Kołu Gospodyń "Folk".

fot. facebook / Centrum Kultury

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama