Trzech strażaków z PSP Kamienna Góra uczestniczy w akcji pomocy Grecji podczas pożarów. Załoga kamiennogórskiego MAN-a jeszcze przed dotarciem do celu pojawiła się w greckiej telewizji.
Strażacy z Dolnego Śląska i Wielkopolski wyjechali do Grecji w sobotę. Dotarli już na miejsce. Będą pomagać Grekom w ugaszeniu pożarów. Wśród ponad 140 strażaków jadących prawie 50 samochodami są pracownicy PSP Kamienna Góra.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze