Burmistrz Kamiennej Góry Janusz Chodasewicz zaprasza na obchody Święta Niepodległości i specjalny koncert z tej okazji.
Program święta | 11 listopada
godz. 12 | kościół MBR | msza św. w intencji Ojczyzny;
godz. 13 | obelisk przy kościele MBR | Hymn dla Niepodległej, spotkanie mieszkańców, złożenie kwiatów i wieńców;
godz. 17 | Centrum Kultury | „Polonia Restituta” występ Zespołu Pieśni i Tańca „Wisła” | wstęp wolny
Zespół Pieśni i Tańca „Wisła” wystąpi w Kamiennej Górze z programem przygotowanym na 100-lecie odzyskania niepodległości. Barwne widowisko przypomina wydarzenia i ludzi, który na przestrzeni wieków doprowadzili do odzyskania wolności przez nasz kraj.
Bezpłatne zaproszenia na koncert można odebrać w siedzibie Centrum Kultury w Kamiennej Górze lub zarejestrować się online na formularzu dostępnym tutaj https://bit.ly/3t4pZKt

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze