Jak informują organizatorzy, śniegu na Puchar Świata FIS 2014 na Polanie Jakuszyckiej nie zabraknie. Właśnie rozpoczęło się ustawianie trybun i przygotowania do zawodów, które rozpoczną się już 18 stycznia.
Śnieg na trasach jest. Nad Polaną temperatury powietrza są ujemne lub bliskie zera. Dzięki temu śnieg ma się utrzymać do zawodów.
Ze względu na budowę stadionu, fragment Polany Jakuszyckiej naprzeciw strzelnicy jest zamknięty dla narciarzy.
Na Puchar Świata można kupić bilety m.in. w punkcie stacjonarnym w Szklarskiej Porębie przy ul. Jedności Narodowej 6. W sprzedaży są trzy rodzaje wejściówek: Sektor A (tuż przy linii mety) ? cena 130 zł, Sektor B (na wirażu stadionu) ? 70 zł, Sektor E (przeciwległa prosta) ? 50 zł.
Więcej informacji na stronie http://pucharswiata.szklarskaporeba.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze