Wczoraj (sobota, 21 maja) juniorzy Orła Lubawka podejmowali rówieśników z Olimpii Kamienna Góra.
W mecz lepiej weszli goście. W pierwszym kwadransie rzut wolny na bramkę zamienił B. Siwak. Niewielkie prowadzenie Olimpia utrzymywała prawie do końca spotkania. Około dziesięciu minut przed ostatnim gwizdkiem drugą bramkę dla gości zdobył B. Siwak.
juniorzy Orzeł Lubawka : Olimpia Kamienna Góra - 0:2 (0:1)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze