Z okazji 70-lecia istnienia klubu MKS Orzeł Lubawka rozegra towarzyski mecz z Chrobrym Głogów.
Chrobry to obecnie klub pierwszej ligi, a więc zaplecza ekstraklasy. Mecz rozegrany zostanie w Lubawce, na nowej murawie stadionu, w środę (14 września) o godzinie 16.30.
Orzeł dawno nie grał z tak klasowym przeciwnikiem. Organizatorzy porównują wrześniowy mecz do spotkania z sezonu 1982/83. Wtedy, w Pucharze Polski, Orzeł pokonał (2:1) Odrę Opole. - Niestety, by móc gościć pierwszy zespół Chrobrego, musieliśmy przystać na termin w środku tygodnia. - mówi Rafał Czura, członek zarządu MKS Orzeł.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze