Reklama

Jubileusz z Chrobrym

Z okazji 70-lecia istnienia klubu MKS Orzeł Lubawka rozegra towarzyski mecz z Chrobrym Głogów.



Chrobry to obecnie klub pierwszej ligi, a więc zaplecza ekstraklasy. Mecz rozegrany zostanie w Lubawce, na nowej murawie stadionu, w środę (14 września) o godzinie 16.30.

Orzeł dawno nie grał z tak klasowym przeciwnikiem. Organizatorzy porównują wrześniowy mecz do spotkania z sezonu 1982/83. Wtedy, w Pucharze Polski, Orzeł pokonał (2:1) Odrę Opole. - Niestety, by móc gościć pierwszy zespół Chrobrego, musieliśmy przystać na termin w środku tygodnia. - mówi Rafał Czura, członek zarządu MKS Orzeł.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama