Reklama

Jubileusz streetballa

Cztery drużyny wystartowały w X Turnieju Streetball"a. Zawody rozegrano dzisiaj (sobota, 4 czerwca) na Orliku nad kamiennogórskim zalewem. Impreza była częścią Dnia Kamiennej Góry.



Turniej rozegrano systemem "każdy z każdy". Mecze trwały po 10 minut. W dwóch pojedynkach rozegrana została dogrywka po 2 minuty.



Turniej, z kompletem zwycięstw, wygrały Czarne Kangury  (Damian Uznański, Władysław Zasada, Łukasz Biel). Drugie miejsce zajęły Zielone Namioty (Kewin Kawa, Kacper Szelec, Łukasz Przysło), trzecie Ju-Es-Ej Szczały (Tomasz Tokarski, Sebastian Tokarski, Agnieszka Feja, Magda Musiał), czwarte Sudety (Mikołaj Regewicz, Piotr Samek, Marcel Korfanty, Kewin Kolanek).

Więcej o Dniach Kamiennej Góry - kliknij tutaj

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama