fot. archiwum
Od dzisiaj w lubawskim urzędzie zatrudniony jest pełnomocnik burmistrza ds. edukacji i młodzieży. Wybrany został w konkursie, w którym startowała tylko jedna osoba.
Pełnomocnikiem została Iwona Krawczyk, była nauczycielka i dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, była prezes Specjalnej Strefy Ekonomicznej, liderka PO w powiecie kamiennogórskim, była radna sejmiku województwa dolnośląskiego i posłanka. Zatrudniona została na pół etatu.
Pełnomocnik ma się zajmować m.in inicjowaniem działań kierowanych do młodzieży, angażować się w tworzenie programów dotyczących młodzieży, organizować spotkania z młodzieżą, być pośrednikiem między burmistrzem a młodzieżą.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze