Reklama

Jest pełnomocnik


fot. archiwum

Od dzisiaj w lubawskim urzędzie zatrudniony jest pełnomocnik burmistrza ds. edukacji i młodzieży. Wybrany został w konkursie, w którym startowała tylko jedna osoba.

Pełnomocnikiem została Iwona Krawczyk, była nauczycielka i dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, była prezes Specjalnej Strefy Ekonomicznej, liderka PO w powiecie kamiennogórskim, była radna sejmiku województwa dolnośląskiego i posłanka. Zatrudniona została na pół etatu.

Pełnomocnik ma się zajmować m.in inicjowaniem działań kierowanych do młodzieży, angażować się w tworzenie programów dotyczących młodzieży, organizować spotkania z młodzieżą, być pośrednikiem między burmistrzem a młodzieżą.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama