Reklama

Jedziemy w Karkonosze

PTTK Oddział Ziemi Kamiennogórskiej zaprasza w niedzielę (12 lutego) na wędrówkę po górach.

Zbiórka zaplanowana jest o godzinie 8.00 na przystanku PKS Wojska Polskiego. Grupa jedzie do Karpacza. Trasę pieszą rozpocznie przy Kościółku Wang i dalej pomaszeruje na Polanę, Samotnię, Strzechę Akademicką i do Spalonej Strażnicy. Potem powrót do Karpacza w okolice Dzikiego Wodospadu skąd powrót busem do Kamiennej Góry.
Trasa długości ok. 12 km. 550 metrów sumy przewyższeń.

Zapisy na rajd w Biurze Oddziału ul. Słowiańska 1 w czwartek od godziny 15.30 do 17.00
Więcej informacji pod numerem tel. 665 110 471

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama