Dzisiaj (niedziela, 25 sierpnia) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza wystąpił teatr Herbi.
Zespół przedstawił spektakl "Jaś i łodyga fasoli". Podobnie jak podczas poprzednich przedstawień na scenę zaproszeni zostali mali widzowie, którzy pomagali w odtworzeniu teatralnej historii.
Przedstawienie odbyło się w ramach cyklu "Mamo, tato teatr przyjechał!".

fot. CK Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze