Orszak świątecznych pojazdów zakończył tegoroczny jarmark adwentowy na rynku w Kamiennej Górze.
Jarmark rozpoczął się w piątkowe popołudnie. Parada świętego Mikołaja przeszła spod ratusza na rynek. Odbyło się uroczyste rozświetlenie świątecznych ozdób na choince.
W sobotę i niedzielę na rynku działały stragany, odbywały się również imprezy towarzyszące.
W niedzielny wieczór z rynku odjechały samochody ozdobione świątecznymi światłami. Był to ostatni element jarmarku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze