Na kamiennogórskim rynku rozpoczął się świąteczny jarmark. Podobnie jak w latach ubiegłych otwarcie imprezy poprzedziła parada świętego Mikołaja.
Orszak Mikołaja, w towarzystwie mieszkańców, przeszedł spod ratusza na rynek.
Jarmark na rynku trwać będzie do niedzieli. W programie występy, rozstrzygnięcia świątecznych konkursów oraz stoiska handlowe.
Jarmarkowi towarzyszą imprezy dodatkowe m.in. warsztaty organizowane w muzeum.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze