Siedem rund rozegrali młodzi szachiści biorący dzisiaj udział w Mikołajkowym Turnieju Szachowym rozgrywanym w Centrum Kultury w Kamiennej Górze.
Do gry przystąpiło szesnaścioro szachistów. Tempo gry ustalone zostało na 10 minut.
Turniej, z kompletem zwycięstw, wygrał Michał Homoncik. Drugie miejsce zajął Wojciech Pichnar, trzecie Stanisław Stach.
Pełne wyniki w załączniku na końcu informacji
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze