W najbliższą niedzielę (2 kwietnia) seniorzy piłkarskie drużyny Orła Lubawka najprawdopodobnie rozegrają pierwszy mecz na nowej płycie stadionu.
W pierwszej kolejce rundu wiosennej Orzeł podejmowac będzie lidera Pogoń Pieszyce. Mecz rozpocznie się w niedzielę o godzinie 16.00.
Działacze Orła szykują dodatkowe atrakcje dla kibiców i ich dzieci m.in. malowanie twarzy, popcorn, wata cukrowa.
W sobotę (1 kwietnia) również o godzinie 16:00 zagrają juniorzy Orła. Podejmować będą Nysę Kłodzko.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze