Lubawski Orzeł zaprasza na III Turniej Oldbojów im. Staszka Podobińskiego. Impreza odbędzie się 24 czerwca (sobota). Początek zaplanowano na godzinę 12:00.
W turnieju mają zagrać reprezentacje Orła Lubawka, Unii Stare Bogaczowice, Czarnych Przedwojów, Białego Orła Mieroszów, Włókniarza Chełmsko Śląskie i Olimpii Kamienna Góra.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze