Na hali sportowej w Pisarzowicach odbyły się dzisiaj (1 lutego, niedziela) II Powiatowe Halowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Do rywalizacji stanęły cztery drużyny.
Wśród dziewcząt jedyną reprezentację wystawiło MDP Ptaszków. Dziewczyny w składzie: Dominika Kolar, Monika Kolar, Weronika Kolar, Lena Zdziński, Inez Kolar, osiągnęły wspólnie bardzo dobry czas (143,8 plus 15 punktów karnych).
Wśród chłopców rywalizowali członkowie MDP Pisarzowice oraz dwie drużyny z MDP Okrzeszyn. Chłopcy podzielili się miejscami. Wygrała pierwsza drużyna z Okrzeszyna. Drugie miejsce przypadło Pisarzowicom, a trzecie zajęła druga drużyna Okrzeszyna.
Składy drużyn:
MDP Okrzeszyn I – Jakub Święs, Oskar Rejdych, Jessica Ułasik, Hanna Machowski i Adam Gamoń.
MDP Pisarzowice - Oskar Sproch, Ignacy Cierpikowski, Gracjan Kołodziej, Jan Guzel, Maria Cierpikowska.
MDP Okrzeszyn II - Bartosz Święs, Mateusz Jakubas, Oktawian Czubachowski, Marcel Ślężak.
Najlepszą zawodniczką okazała się Hanna Machowska, a zawodnikiem Adam Gamoń. Oboje startowali w drużynie MDP Okrzeszyn I.
Najlepsze drużyny będą reprezentować powiat na zawodach wojewódzkich, które odbędą się w gminie świdnica na wiosnę.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze