Reklama

II Powiatowe Halowe Zawody MDP powiatu kamiennogórskiego

Na hali sportowej w Pisarzowicach odbyły się dzisiaj (1 lutego, niedziela) II Powiatowe Halowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Do rywalizacji stanęły cztery drużyny. 

Wśród dziewcząt jedyną reprezentację wystawiło MDP Ptaszków. Dziewczyny w składzie: Dominika Kolar, Monika Kolar, Weronika Kolar, Lena Zdziński, Inez Kolar, osiągnęły wspólnie bardzo dobry czas (143,8 plus 15 punktów karnych). 

Wśród chłopców rywalizowali członkowie MDP Pisarzowice oraz dwie drużyny z MDP Okrzeszyn. Chłopcy podzielili się miejscami. Wygrała pierwsza drużyna z Okrzeszyna. Drugie miejsce przypadło Pisarzowicom,  a trzecie zajęła druga drużyna  Okrzeszyna.

Reklama

Składy drużyn:
MDP Okrzeszyn I – Jakub Święs, Oskar Rejdych, Jessica Ułasik, Hanna Machowski i Adam Gamoń. 
MDP Pisarzowice - Oskar Sproch, Ignacy Cierpikowski, Gracjan Kołodziej, Jan Guzel, Maria Cierpikowska. 
MDP Okrzeszyn II - Bartosz Święs, Mateusz Jakubas, Oktawian Czubachowski, Marcel Ślężak. 

Najlepszą zawodniczką okazała się Hanna Machowska, a zawodnikiem Adam Gamoń. Oboje startowali w drużynie MDP Okrzeszyn I. 

Najlepsze drużyny będą reprezentować powiat na zawodach wojewódzkich, które odbędą się w gminie świdnica na wiosnę. 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama