Na krytej pływalni w Kamiennej Górze odbył się finał strefy jeleniogórskiej w pływaniu drużynowym dziewcząt i chłopców. Zawody były częścią Igrzysk Dzieci.
W zawodach udział wzięły reprezentacje Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamienne Góry, Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamienne Góry, Szkoły Podstawowej z Osiecznicy, Publicznej Szkoły Podstawowej Zakonu Pijarów z Bolesławca oraz Szkoły Podstawowej nr 11 z Jeleniej Górze.
Dziewczęta:
Styl motylkowy 25 m.
Styl grzbietowy 50 m.
Styl klasyczny 50 m.
Styl dowolny 50 m.
Sztafeta pływacka:
Punktacja drużynowa:

Chłopcy:
Sztafety 6 x 25 m.
Styl motylkowy 25 m.
Styl dowolny 50 m.
Styl klasyczny 50 m.
Styl grzbietowy 50 m.
Klasyfikacja drużynowa
Szkoła Podstawowa 11 Jelenia Góra oraz Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra uzyskały awans do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się we Wrocławiu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze