W Pisarzowicach na sali przy miejscowej szkole rozegrany został finał powiatowy rozgrywek w piłce ręcznej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym, każdy mecz trwał dwie połowy po 8 minut. Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny.
Zwycięstwo odniosły zawodniczki ze Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry, które wywalczyły prawo reprezentowania powiatu w półfinale strefy jeleniogórskiej. Drugie miejsce zajęła reprezentacja kamiennogórskiej „jedynki”, trzecie szkoły z Lubawki, a czwarte podstawówki z Pisarzowic.
Wyniki poszczególnych spotkań :
Składy :

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze