Klub Sportowy "SUDETY" Kamienna Góra wspólnie z Dyrekcją Szkoły Podstawowej Nr 2 w Kamiennej Górze organizuje w dniu 7 grudnia 2014 r. (niedziela) I Siatkarski Turniej Mikołajkowy.
Turniej organizowany jest dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych w kategorii dwójek chłopców.
Turniej rozpocznie się o godz. 10.00 w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze.
Zgłoszenia drużyn można składać do dnia 3 grudnia 2014 r. (środa) przez email: [email protected] lub facebook:www.facebook.com/kssudetykg
Więcej informacji dla zainteresowanych można uzyskać przez email lub telefonicznie 732 006 532. Uczestnictwo w turnieju wyłącznie pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego.
Przewidziane są różne atrakcje związane z Mikołajkami i nie tylko.
Serdecznie zapraszamy
Zarząd Klubu

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze