Reklama

I Siatkarski Turniej Mikołajkowy

Klub Sportowy "SUDETY" Kamienna Góra wspólnie z Dyrekcją Szkoły Podstawowej Nr 2 w Kamiennej Górze organizuje w dniu 7 grudnia 2014 r. (niedziela) I Siatkarski Turniej Mikołajkowy.



Turniej organizowany jest dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych w kategorii dwójek chłopców.

Turniej rozpocznie się o godz. 10.00 w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze.

Zgłoszenia drużyn można składać do dnia 3 grudnia 2014 r. (środa) przez email: [email protected] lub facebook:www.facebook.com/kssudetykg
Więcej informacji dla zainteresowanych można uzyskać przez email lub telefonicznie 732 006 532. Uczestnictwo w turnieju wyłącznie pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego.

Przewidziane są różne atrakcje związane z Mikołajkami i nie tylko.

Serdecznie zapraszamy

Zarząd Klubu

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama