Reklama

I B najlepsza

W Gimnazjum numer 1 w Kamiennej Górze odbył się Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego Klas Pierwszych. Po zaciętych meczach ostatecznie najlepsza okazała się klasa pierwsza B.

 

Do rywalizacji stanęły czteroosobowe drużyny - dwie dziewczyny i dwóch chłopców. Dziewczęta rozegrały swój turniej systemem każdy z każdym. Najlepsze okazały się zawodniczki z IA, które wygrały 2:1 z klasą IB i 2:0 z IC. Drugie miejsce przypadło klasie IB (wygrały z IC 2:0). 

Wśród chłopców najlepsi okazali się reprezentanci klasy IB (wygrana 2:1 z IA i 2:0 z IC). Drugie miejsce przypadło klasie IA (wygrana 2:0 z IC)

Puchar dla najlepszej klasy ostatecznie po zsumowaniu ?małych punktów? zdobyła klasa IB. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama