W Gimnazjum numer 1 w Kamiennej Górze odbył się Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego Klas Pierwszych. Po zaciętych meczach ostatecznie najlepsza okazała się klasa pierwsza B.
Do rywalizacji stanęły czteroosobowe drużyny - dwie dziewczyny i dwóch chłopców. Dziewczęta rozegrały swój turniej systemem każdy z każdym. Najlepsze okazały się zawodniczki z IA, które wygrały 2:1 z klasą IB i 2:0 z IC. Drugie miejsce przypadło klasie IB (wygrały z IC 2:0).
Wśród chłopców najlepsi okazali się reprezentanci klasy IB (wygrana 2:1 z IA i 2:0 z IC). Drugie miejsce przypadło klasie IA (wygrana 2:0 z IC)
Puchar dla najlepszej klasy ostatecznie po zsumowaniu ?małych punktów? zdobyła klasa IB.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze