W Lubawce rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu LZS w halowej piłce nożnej chłopców do lat 13. Zawodnicy walczyli o puchar burmistrza Lubawki.
W turnieju zagrało sześć drużyn reprezentujących kluby z Krzeszowa, Marciszowa, Miszkowic i Lubawki.
Gospodarze turnieju nie byli gościnni. Zawody wygrała pierwsza drużyna Orła Lubawka. Drugie miejsce zajęła druga drużyna z tego klubu. Trzecie miejsce wywalczyli chłopcy reprezentujący Bobra Marciszów.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze