Reklama

Grupy z Orłem

OZPN Wałbrzych przyjął składy lig na sezon 2016/2017. W okręgu wałbrzyskim zagra w tym sezonie Orzeł Lubawka.



Juniorzy Orła zagrają w lidze okręgowej razem z: Nowej Rudy, Jaworzyny Śląskiej, Bielawy, Nowego Miasta, Kłodzka, Ziębic, Kamieńca Ząbkowickiego, Starych Bogaczowic, Wałbrzycha, Bystrzycy Górnej, Głuszycy, Piławy Górnej, Ścinawki Śr. i Strzegomia.

Klasa A składać się będzie z czterech grup po 14 zespołów w każdej. Orzeł zagra w grupie pierwszej z drużynami z Czarnego Boru, Dziećmorowic, Mieroszowa, Jaczkowa, Głuszycy, Walimia, Witkowa Śl., Wałbrzycha (Czarni), Pieszyc, Lutomii, Bogaczowic i Świebodzic (Victoria II). Na razie nie ma jeszcze terminarza rozgrywek.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama