OZPN Wałbrzych przyjął składy lig na sezon 2016/2017. W okręgu wałbrzyskim zagra w tym sezonie Orzeł Lubawka.
Juniorzy Orła zagrają w lidze okręgowej razem z: Nowej Rudy, Jaworzyny Śląskiej, Bielawy, Nowego Miasta, Kłodzka, Ziębic, Kamieńca Ząbkowickiego, Starych Bogaczowic, Wałbrzycha, Bystrzycy Górnej, Głuszycy, Piławy Górnej, Ścinawki Śr. i Strzegomia.
Klasa A składać się będzie z czterech grup po 14 zespołów w każdej. Orzeł zagra w grupie pierwszej z drużynami z Czarnego Boru, Dziećmorowic, Mieroszowa, Jaczkowa, Głuszycy, Walimia, Witkowa Śl., Wałbrzycha (Czarni), Pieszyc, Lutomii, Bogaczowic i Świebodzic (Victoria II). Na razie nie ma jeszcze terminarza rozgrywek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze