W hali ZSZiO w Kamiennej Górze rozegrany został pierwszy turniej drugiego cyklu zmagań siatkarskich młodziczek.
Drużyna KS Sudety Kamienna Góra na tym etapie rozgrywek gra w czwartej lidze. W pierwszym turnieju Sudety pokonały MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych II 2:0 (25:13, 25:17) oraz SMS Olimp TechSat Oborniki Śląskie 2:0 (25:21, 25:21). W meczu drużyn z Obornik i Wałbrzycha wygrała ta pierwsza 2:1 (25:12, 27:25, 15:10).
Czwarta drużyna z tej grupy, Wataha Lubin II, dzisiaj pauzowała.
Po pierwszym turnieju Sudety są liderem grupy. Za tydzień drugi turniej, młodziczki grać będą w Wałbrzychu.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze