Dzisiaj (niedziela, 18 listopada) kolejne turnieje ćwierćfinałowe rozegrali młodzicy i młodziczki KS Sudety Kamienna Góra.
Chłopcy grali w Oławie. Przegrali 1:2 (24:26, 25:18, 12:15) z MKS Ikar Legnica i również 1:2 (19:25, 25:13, 12:15) z MKS Olavia Oława. W trzecim meczu Olavia pokonała Ikara 2:0 (25:18, 25:22). Za tydzień turniej w Legnicy.
W lidze młodziczek kamiennogórski klub grał w Twardogórze. Sudety wygrały z UKPS II Lubin 2:0 (25:14, 25:12) i przegrały 0:2 (21:25, 25:27) z MLKS Echo Twardogóra. W trzecim meczu Twardogóra pokonała Lubin 2:0 (25:6, 25:10). Za tydzień ostatni turniej w Lubinie.
Wyniki za dzps.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze