Wczoraj w Lubawce rozegrany został deblowy turniej tenisa o puchar Stanisława Wałendzisa. Do rywalizacji przystąpiło 12 par. Po dwie reprezentowały czeski Zaclerz oraz Kamienną Górę, jedna przyjechała z Wałbrzycha, a 7 reprezentowało Lubawkę. Zawodników w Lubawce przywitał Marcin Król, zastępca burmistrza.
Turniej wygrali Rafał Kuniej i Zbigniew Obrzud reprezentanci LTT Lubawka. W finałowym spotkaniu pokonali Piotra Pożarskiego i Piotra Ząbka z Wałbrzycha. W meczu o trzecie miejsce Krzysztof Sujecki (LTT Lubawa) i Pavel Kluka (Czechy) pokonali kamiennogórską parę Andrzej Sojko, Daniel Kurkiewicz.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze