Wczoraj starowali w Jakuszycach, dzisiaj w Warszawie odebrali nominacje do reprezentowania Polski na Światowych Zimowych Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w Turynie. Mowa o zawodnikach i trenerze z Kamiennej Góry.
Do Turynu pojadą zawodnicy klubu Podaj Rękę działającego przy Zespole Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze. Olga Szekszteło i Kacper Koszkul reprezentować będą Polskę w biegu na rakietach śnieżnych. Trenerem kadry będzie nauczyciel i trener z kamiennogórskiego klubu i szkoły Jacek Engler. Ekipa wylatuje do Turynu 7 marca.
Reprezentantom w Warszawie towarzyszyła Wioletta Engler, dyrektor ZSS.
Zobacz także:
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze