Reklama

Gotowi na Igrzyska

Wczoraj starowali w Jakuszycach, dzisiaj w Warszawie odebrali nominacje do reprezentowania Polski na Światowych Zimowych Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w Turynie. Mowa o zawodnikach i trenerze z Kamiennej Góry.

Do Turynu pojadą zawodnicy klubu Podaj Rękę działającego przy Zespole Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze. Olga Szekszteło i Kacper Koszkul reprezentować będą Polskę w biegu na rakietach śnieżnych. Trenerem kadry będzie nauczyciel i trener z kamiennogórskiego klubu i szkoły Jacek Engler. Ekipa wylatuje do Turynu 7 marca.

Reklama

Reprezentantom w Warszawie towarzyszyła Wioletta Engler, dyrektor ZSS.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama