Wczoraj na Polanie Jakuszyckiej XII Dolnośląski Mityng Narciarstwa Olimpiad Specjalnych. W zawodach wystartowali m.in. mieszkańcy powiatu kamiennogórskiego.
Zawody w kategorii rakiety śnieżne wygrali Olga Szekszteło i Kacper Koszkul, mieszkańcy powiatu kamiennogórskiego, uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze, zawodnicy klubu Podaj Rękę.
Dzisiaj zawodnicy z powiatu kamiennogórskiego odbiorą nominacje do reprezentacji Polski na Światowe Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych w Turynie.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze