20/02/2025 | Autor: Portal powiatowa.info | źródło: powiatowa.info
Polscy zawodnicy i ich trener z Kamiennej Góry, Olga Szekszteło, Kacper Koszkul oraz Jacek Engler, zdobyli nominację do reprezentowania Polski na Światowych Zimowych Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w Turynie. Ekipa klubu Podaj Rękę wyruszy do Włoch 7 marca. W tym ważnym wydarzeniu towarzyszyła im dyrektor ZSS - Wioletta Engler.