Reklama

Forum Ekonomiczne z Krynicy przenosi się na Dolny Śląsk

Po blisko trzech dekadach międzynarodowe Forum Ekonomiczne - największe w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie przedstawicieli świata polityki i biznesu - przenosi się z Krynicy-Zdroju do Karpacza. Oferta Dolnego Śląska okazała się najlepsza spośród przesłanych z wielkopolski, małopolski oraz województwa zachodniopomorskiego.

 

- To ogromny sukces Dolnego Śląska. Dynamikę naszego rozwoju od lat podkreślają europejskie rankingi, a organizacja tego prestiżowego wydarzenia dodatkowo potwierdza naszą wysoką pozycję w Polsce i Europie. Oferta Dolnego Śląska okazała się najlepsza i chciałbym podziękować za pomoc w jej przygotowaniu prezydentowi Jackowi Sutrykowi i burmistrzowi Karpacza ? mówi marszałek Cezary Przybylski z Bezpartyjnych Samorządowców.

Umowa na organizację Forum zostanie podpisana w styczniu przyszłego roku i ma obowiązywać przez osiem najbliższych lat. Organizowane przez Instytut Studiów Wschodnich Forum Ekonomiczne jest wyjątkową platformą spotkań i dyskusji o współczesnych wyzwaniach, perspektywach rozwoju gospodarczego, bezpieczeństwie i przezwyciężaniu kryzysów. Co więcej, dzięki wyjątkowym uczestnikom, każdorazowo udaje się tam wypracować konkretne rozwiązania i prezentować innowacyjne idee, które determinują działania i decyzje na kolejne lata.

Reklama

Forum Ekonomiczne każdorazowo gości elitarne grono światowych przywódców, prezesów największych firm, ekspertów, przedstawicieli świata kultury, a także międzynarodowych mediów.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama