Dzisiaj (niedziela, 24 lutego) pierwszy turniej finałowy rozgrywek siatkarskich młodzików rozegrali zawodnicy KS Sudety Kamienna Góra. Turniej rozegrany został w Legnicy.
Gospodarze turnieju Ikar Legnica pokonał KPS Świdnica 2:0 (25:5, 25:13) oraz KS Sudety 2:0 (25:17, 25:20). Kamiennogórscy siatkarze pokonali KPS Świdnica 2:0 (25:21, 25:21).
Kolejny turniej już za tydzień, 3 marca. Gospodarzem będzie KPS Świdnica.
Wyniki za dzps.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze